Obsługa techniczna nieruchomości - Warszawa


Nasza firma zajmuje się profesjonalną obsługą techniczną nieruchomości mieszkaniowych, biurowych, przemysłowych, a także użyteczności publicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas zlecenia były przeprowadzane z najwyższą jakością i starannością. Ma to na celu zapewnienie użytkownikom bezpiecznego oraz komfortowego korzystania z obsługiwanych przez nas przestrzeni.


W zakres naszej obsługi technicznej wchodzi serwis oraz konserwacja instalacji, a także urządzeń znajdujących się w nieruchomościach. Ponadto przeprowadzamy wszelkie niezbędne przeglądy techniczne i dokonujemy wymaganych napraw.


Serwis instalacji budynkowych


Właściwy serwis instalacji budynkowych jest niezbędny do ich poprawnego funkcjonowania. Wiąże się to z zapewnieniem bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowników, a także warunków ochraniających życie lub zdrowie wszystkich osób, które przebywają na terenie nieruchomości. Nasza firma wykonuje niezbędne sprawdzenie oraz konserwację instalacji budynkowych takich, jak:  • elektryczna,

  • piorunochronna,

  • wodno-kanalizacyjna,

  • systemów grzewczych,

  • klimatyzacji i wentylacji,

  • przeciwpożarowa.


Ponadto dokonujemy wszelkich bieżących remontów i napraw w przypadku ewentualnych awarii.


W zakres naszej obsługi technicznej wchodzi także serwis oraz konserwacja urządzeń w budynkach a także przeglądy techniczne obiektów. Regularne przeglądy ich stanu technicznego są wymagane prawem, a ich przeprowadzanie przyczynia się do utrzymania obiektów w odpowiednim stanie i nie dopuszczenia do wystąpienia usterek wpływających na ich bezpieczne funkcjonowanie.


Czyszczenie paneli fotowoltaicznych


Źródła energii odnawialnej takie, jak panele fotowoltaiczne to rozwiązanie, z którego korzysta coraz większa ilość właścicieli rozmaitych nieruchomości. Zdajemy sobie sprawę, że do poprawnego funkcjonowania i wydajnej pracy wymagane jest regularne usuwanie zanieczyszczeń z ich powierzchni. Dlatego w zakres naszych usług wchodzi także dokładne czyszczenie paneli fotowoltaicznych z mchu, pyłu, kurzu i innych zabrudzeń, które się na nich osadzają.


Posiadamy niezbędne środki czyszczące do powierzchni fotowoltaicznych, specjalistyczny sprzęt myjący dedykowany do tego typu prac oraz doświadczenie w pracy na wysokościach. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskujesz gwarancję wysokiej jakości oraz terminowości wykonywanych zleceń. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

FCSG Bartłomiej Rekos
Poborzańska 37/12
03-368 Warszawa
NIP: 526-271-71-73
Regon: 147448420

Skontaktuj się z nami
Bartłomiej Rekos
+48 501 678 184
b.rekos@fcsg.pl

Kamil Bartniak
+48 507 743 678
k.bartniak@fcsg.pl