Prace remontowe - Warszawa


W zakres usług naszej firmy wchodzi profesjonalna obsługa infrastruktury nieruchomości, w tym wszelkiego rodzaju prace remontowe i budowlane. Wykonujemy między innymi prace dekarskie w przypadku potrzeby naprawy lub renowacji dachu. Zajmujemy się usługami związanymi z eksploatacją nieruchomości, a także czyszczeniem i malowaniem elewacji budynków.


Ponadto nasz doświadczony zespół specjalistów posiada wszelkie niezbędne uprawnienia wymagane do przeprowadzania rozmaitych prac na wysokościach. Uzupełnienie naszej obsługi infrastrukturalnej stanowi profesjonalna obsługa techniczna nieruchomości. Wszystkie zlecenia, których się podejmujemy, realizowane są terminowo oraz z pełnym zaangażowaniem. Zależy nam, aby jakość naszych prac pozostawała na najwyższym poziomie.


Renowacje elewacji


Zajmujemy się kompleksowymi usługami renowacji elewacji. Wykonujemy dokładne czyszczenie elewacji w przypadku dużego zabrudzenia tynku na zewnętrznych ścianach budynków. Eliminujemy pęknięcia tynku, uzupełniamy braki oraz zajmujemy się malowaniem elewacji, kiedy kolor wyblakł lub widoczne są na nim zacieki. Dzięki temu zewnętrzny wygląd nieruchomości zyska nowy, odświeżony wygląd.
Ponadto na życzenie naszych Klientów wykonujemy także renowacje elewacji drewnianych. Drewno wystawione na działanie czynników zewnętrznych potrzebuje szczególnej opieki oraz regularnych zabiegów impregnacyjnych. Dokładne czyszczenie oraz zabezpieczanie konstrukcji drewnianych sprawi, że będą one trwałe i utrzymane w świetnym stanie przez bardzo długi czas.


Usługi alpinistyczne


W naszej firmie oferujemy różnego rodzaju usługi alpinistyczne. Wszyscy nasi specjaliści posiadają niezbędne uprawnienia, bez których wykonywanie prac na wysokościach jest niemożliwe. Stosujemy wymagane zabezpieczenia i profesjonalne sprzęty, dzięki którym zarówno pracownicy, jak i otoczenie pozostaje w pełni bezpieczne. Jest to niezbędne, aby praca alpinistów była bezpieczna, komfortowa i skuteczna. Spośród prac na wysokościach, którymi się zajmujemy, można wymienić:


  • mycie okien,

  • mycie okien wodą demineralizowaną,

  • zabezpieczenia przed ptakami,

  • mycie elewacji,

  • malowanie elewacji,

  • wycinka drzew,

  • montaże i demontaże,

  • odśnieżanie dachów,

  • i wiele innych!


Zapraszamy do współpracy. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji i zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści udzielą wszelkich dodatkowych informacji oraz przedstawią pełną ofertę.

FCSG Bartłomiej Rekos
Poborzańska 37/12
03-368 Warszawa
NIP: 526-271-71-73
Regon: 147448420

Skontaktuj się z nami
Bartłomiej Rekos
+48 501 678 184
b.rekos@fcsg.pl

Kamil Bartniak
+48 507 743 678
k.bartniak@fcsg.pl